Pytania od Klientów (FAQ)

pytania skup śląskJeśli masz pytanie, sprawdź najpierw, czy nie znajduje się na poniższej liście. Nasi Klienci zadają pytania, a Skup Samochodów Katowice na bieżąco na nie odpowiada. Gdy nie znalazłeś poniżej odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas wysyłając formularz zawarty w zakładce kontakt ze skupem.

1. Jak wyceniamy samochody?
2. Ile dostanę za samochód, który zgłosiłem w formularzu?
3. Ile czasu trzeba czekać, aby otrzymać od Skupu Śląsk wycenę samochodu?
4. Chce szybko sprzedać samochód. Jak długo potrwa to poprzez Skup samochodów Śląsk?
5. Jakie samochody skupujemy?
6. Czy odkupujemy auta z uszkodzeniami?
7. Czy trudnimy się odkupem samochodów po wypadkach?
8. Czy skupujecie angielskie auta?
9. W jaki sposób odbywa się zapłata za samochód?

 

Pytania i odpowiedzi Skup Aut Śląsk:

1. Jak wyceniamy samochody?

Auta są wyceniane za pomocą profesjonalnych narzędzi. Wykorzystujemy tutaj różnego rodzaju publikacje, np. Eurotax – stosowane przez ubezpieczycieli, strony internetowe z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, a także doświadczenie, które nabraliśmy w branży. Chcemy, aby cena zaproponowana Klientowi była atrakcyjna.

2. Ile dostanę za samochód, który zgłosiłem w formularzu?

Abyśmy mogli wycenić samochód należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie Skupu samochodów Śląsk. Im bardziej szczegółowo będzie wypełniony, tym lepiej mogli dokonać jego wyceny przez Internet. Wycena ma jednak charakter orientacyjny, gdyż jak wiadomo stan techniczny auta nie zawsze każdy ocenia tak samo. Zapraszamy zatem do wypełniania formularza sprzedaży.

3. Ile czasu trzeba czekać, aby otrzymać od Skupu Śląsk wycenę samochodu?

Oferty odbieramy na bieżąco. Czas oczekiwania nie przekracza z reguły 12 godzin. Często odpowiadamy w ciągu 2 godzin.

4. Chce szybko sprzedać samochód. Jak długo potrwa to poprzez Skup samochodów Śląsk?

Jeśli Klientowi naprawdę zależy na czasie, jesteśmy w stanie odkupić samochód nawet tego samego dnia, co otrzymaliśmy zgłoszenie. Przyśpieszenie można uzyskać dzwoniąc do nas po wysłaniu formularza, lub wpisując w uwagach, że jest to pilne zgłoszenie. Twój samochód wycenimy wtedy priorytetowo, jeśli pozostawisz numer telefonu, na pewno zadzwonimy. Wszystko odbywa się nieodpłatnie. Umawiamy się następnie w wybranym przez Klienta miejscu i czasie, w celu dokonania oględzin samochodu. W przypadku nie stwierdzenia istotnej różnicy pomiędzy opisem wysłanym w formularzu, a rzeczywistości płacimy ustaloną kwotę w gotówce, lub dokonujemy przelewu na konto bankowe.

5. Jakie samochody skupujemy?

Skup aut Katowice interesuje się przede wszystkim samochodami, które zostały wyprodukowane po 1995 roku. Skupujemy samochody wszystkich marek, o każdym stanie wizualnym, a także sprowadzone i uszkodzone. Nie interesuje nas czy samochód był firmowy, prywatny itd. Nie musi być przygotowany do sprzedaży, tj. nie musi być wyczyszczony, i może posiadać usterki jak np. niesprawna, czy nienabita klimatyzacja. Auto powinno być gotowe do jazdy. Nie skupujemy tzw. anglików. Jeśli chcieliby państwo sprzedać w innym województwie proponujemy wypełnić formularz na stronach partnerskich: skup samochodów Wrocław oraz skup aut opole. Oferujemy wysokie kwoty za Twoje auto.

6. Czy odkupujemy auta z uszkodzeniami?

Tak, kupujemy samochody z defektami, np. po niewielkiej stłuczce, z przerysowaniami i obtarciami lub spowodowanymi warunkami atmosferycznymi jak np. gradem (auta po gradzie). Auto powinno być jednak gotowe do jazdy. Auto nie musi być czyste. Nie musisz przygotowywać auta do sprzedaży.

7. Czy trudnimy się odkupem samochodów po wypadkach?

Nie posiadamy możliwości odkupu samochodów świeżo po wypadkach, tj. takich, które nie są zdatne do poruszania się po drogach. Samochód musi być zatem sprawny i gotowy do jazdy.

8. Czy skupujecie angielskie auta?

Niestety nie skupujemy tzw. anglików.

9. W jaki sposób odbywa się zapłata za samochód?

Za samochody płacimy Klientowi gotówką od ręki w dniu odkupu. Na życzenie wpłacamy także pieniądze na konto bankowe Klienta lub wpłacamy przy Kliencie w banku.

 

Skup Aut Śląsk

Jeśli chcesz szybko i korzystnie sprzedać samochód, to Skup Aut Śląsk powstał właśnie dla Ciebie.

Oferujemy szybki odkup Twojego samochodu. Dajemy Ci najwyższą cenę spośród wszystkich skupów na terenie województwa śląskiego. Sprawdź nas!

Wszystko jest bezpłatne!

  • wypełniasz bezpłatnie niezobowiązujący formularz sprzedaży samochodu,
  • my kontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę,
  • my bezpłatnie przyjeżdżamy do Ciebie; w dodatku to Ty wybierasz dogodny termin i miejsce.

Podczas całej transakcji przeprowadzanej przez Skup samochodów Śląsk nie ma żadnych haczyków. Za nic nie płacisz, a co najważniejsze całość jest dla Ciebie niezobowiązująca.

Korzyści dla Ciebie:

  • szybko sprzedasz samochód,
  • otrzymasz natychmiast gotówkę, lub według preferencji przelew na konto bankowe,
  • nie musisz tracić czasu i pieniędzy na ogłoszenia umieszczane w portalach motoryzacyjnych i gazetach,
  • cała transakcja odkupu samochodu przeprowadzona jest w 100% legalnie, potwierdzona „Umową kupna-sprzedaży”.

Działamy na Śląsku

Skup Samochodów Śląsk działa na terenie miasta Katowice, a także całego województwa śląskiego.

mapa, skup śląsk, samochód

Dojeżdżamy m.in. do następujących miast: Katowice, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik oraz Tych. Skup Aut Śląsk dojedzie do Ciebie bezpłatnie.