Działalność Skup Aut Śląsk

o_skup_aut_slaskSkup samochodów Śląsk kupuje samochody osobowe oraz samochody dostawcze na terenie miasta Katowice, a także całego województwa śląskiego. Nasz skup z powodzeniem przejął rejony Skupu Aut Rybnik oraz Sosnowiec. Zapraszamy do dalszej współpracy.

Oferujemy naszym Klientom odkup samochodu w bardzo krótkim czasie. Jesteśmy w stanie dokonać transakcji nawet w dniu przesłania do nas oferty sprzedaży. Auta, które odkupuje Skup Aut Śląsk powinny być wyprodukowane po 1998 roku. Skupujemy samochody każdej marki, o każdym stanie wizualnym.

Skup Aut Śląsk maksymalnie ułatwia Klientowi drogę sprzedaży samochodu używanego.
Zapewniamy szybką, dogodną sprzedaż przy możliwie wysokiej cenie. Wypełnij formularz »

Coraz częściej sprzedając samochód bierzemy sprawę w swoje ręce. Powstało mnóstwo serwisów internetowych, umożliwiających umieszczenie ogłoszenia jak otomoto.pl czy gratka.pl. Umożliwiają one przekazanie swojej indywidualnej oferty w każdy zakątek Polski, a czasem nawet i świata.

Rynek jest obecnie zasypywany milionami różnych ogłoszeń, co wbrew pozorom utrudnia dostęp do dobrych aut. Coraz częściej trudniej jest się przebić z ofertą, a samochód niejednokrotnie trzeba sprzedać szybko.

Obecnie powstało wiele skupów samochodów, umożliwiających sprzedaż samochodu nie wychodząc z domu. Prawie wszystko odbywa się on-line, bez zbędnych formalności. Należałoby przedstawić w jaki sposób odbywa się sprzedaż.

Jak Skup Aut Śląsk odkupuje samochody:

1 Pierwszym krokiem, który wykonuje osoba zamierzająca sprzedać samochód jest wypełnienie formularza sprzedaży samochodu. Taki formularz w Skup Samochodów Śląsk zawiera dane dotyczące auta, umożliwia dołączenie kilku zdjęć, a także wymaga, aby podać podstawowe dane kontaktowe takie jak adres e-mail i miejscowość.

2 W przeciągu kilku godzin kontaktuje się ze sprzedającym przedstawiciel firmy skupującej auta, który przedstawia swoją ofertę. Kontakt w Skup Aut Katowice odbywa się poprzez e-mail, lub telefonicznie (jeśli telefon został podany w formularzu).

3 W przypadku potwierdzenia oferty przez Klienta skupu, następuje przygotowanie spotkania w celu do oględzin samochodu i jego odkupu. Spotkanie odbywa się w miejscu i czasie określonym przez sprzedającego samochód.

4 Podczas spotkania, przedstawiciel dokonuje oględzin samochodu, wypłaca gotówkę za samochód. Całość odbywa się szybko. Sporządzana jest "Umowa kupna-sprzedaży". Można się także umówić, aby pieniądze zostały wypłacone przelewem, dzięki czemu uzyskujemy pewność, że wypłacone pieniądze nie pochodzą z nielegalnych źródeł.

5 Pozbyliśmy się auta, mamy gotówkę. Sprzedaż niechcianego samochodu może zatem przebiegać teraz szybko i sprawnie. Pozostaje jeszcze wyrejestrować samochód w Urzędzie Komunikacji.

Skup Aut Śląsk

Jeśli chcesz szybko i korzystnie sprzedać samochód, to Skup Aut Śląsk powstał właśnie dla Ciebie.

Oferujemy szybki odkup Twojego samochodu. Dajemy Ci najwyższą cenę spośród wszystkich skupów na terenie województwa śląskiego. Sprawdź nas!

Priorytety skupu

Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta. Umożliwiamy Państwu odkup samochodu używanego na podstawie „Umowy kupna-sprzedaży”. W przeciwieństwie do „Umowy komisowej”, gwarantuje to całkowite pozbycie się zobowiązań odnośnie zbywanego samochodu.

Skup samochodów Śląsk obejmuje skup samochodów osobowych, samochodów nowych i używanych. Dodatkowo trudnimy się skupem vanów, minivanów. Odkupujemy też samochody flotowe.