Polityka prywatności

Oświadczamy, że w żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali zgromadzonych danych zebranych przez „Formularz zgłoszenia sprzedaży samochodu" [dalej „Formularz"] innym podmiotom. Dane, które zbieramy podczas wysyłania Formularza będą wykorzystywane wyłącznie do kontaktu w sprawie jednej, nadesłanej do nas oferty.

Do wysłania formularza konieczne są jedynie dwie dane osobowe takie jak „Adres e-mail" oraz „Miejscowość". Adres e-mail jest podstawowym kanałem kontaktu ze Skup Samochodów Śląsk, dlatego jest obowiązkowy. Oprócz odpowiedzi na ofertę nie przesyłamy żadnych własnych ofert reklamowych, a także ofert od innych podmiotów. Miejscowość jest podawana wyłącznie dla celów lokalizacyjnych, dzięki czemu będziemy już w momencie nadesłania oferty zapoznać się z trasą do Klienta.

Dane zbierane podczas wysyłania Formularza wykorzystywane są wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzania dalszej części transakcji kupna samochodu, w tym otrzymanie wyceny, a następnie umówienia się w celu dokonania oględzin i przekazania gotówki. Firma nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu.

W serwisie występują także dane zbierane automatycznie, które mogą być użyte do analizy zachowania użytkowników odwiedzających nasz Skup samochodów. Dane takie są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku, i dotyczą m.in. adresu IP, źródła wejścia/wyjścia.

Na wypadek kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane użytkowników mogą zostać udostępnione urzędnikom z Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku ewidentnego naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Skup Aut Śląsk

Jeśli chcesz szybko i korzystnie sprzedać samochód, to Skup Aut Śląsk powstał właśnie dla Ciebie.

Oferujemy szybki odkup Twojego samochodu. Dajemy Ci najwyższą cenę spośród wszystkich skupów na terenie województwa śląskiego. Sprawdź nas!