Korzystna oferta skupu

wyceny_skup_slaskDzięki naszej firmie jesteś w stanie uzyskać wysoką cenę za samochód nie czekając na Klienta w auto komisie, czy dzwoniącego z ogłoszenia na samochód. Przekazanie gotówki przez Skup samochodów Śląsk odbywa się w kilkanaście godzin od zgłoszenia chęci sprzedaży auta.

Stosując metody bezpośredniego odkupu aut od Klienta jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze ceny. Staramy się, aby oferty składane przez nas były atrakcyjne, a zaproponowana cena satysfakcjonująca. Przypominamy, że nasz skup aut Katowice wypłaca pieniądze od ręki, lub przelewa je bezpośrednio na konto bankowe.

Chcemy, aby działalność naszego skupu była mało skomplikowana. Dlatego udostępniamy przejrzysty i prosty formularz wyceny (podobny jaki stosuje się przy umieszczaniu ogłoszeń na popularnych portalach motoryzacyjnych), a także jasny system kontaktu: e-mailowy, bądź telefoniczny. Posiadamy własny plac, przy jednym z dużych hipermarketów w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie przyjąć sporą liczbę samochodów.

Dlaczego płacimy od razu, i oferujemy korzystne ceny?

Skup Samochodów Śląsk prowadząc swoją działalność, nie ponosi praktycznie żadnych kosztów. Całość jest obsługiwana przez pracownika poprzez rozszerzenie jego obowiązków.

Zatem:

    • nie musimy ponosić kosztów dodatkowych pracowników, w tym konsultantów, menedżerów czy mechaników
    • nie mamy swojego biura na terenie Śląska, dojeżdżamy z okolic
    • nie płacimy za dodatkowy auto salon, gdyż auta umieszczamy na naszym pojemnym placu
    • posiadamy korzystne kredyty w bankach, co umożliwia nam swobodne dysponowanie gotówką.

Gdy odkupimy samochód, to naprawiamy co trzeba, wykonujemy kompleksowe czyszczenie samochodu, a następnie odsprzedajemy je Klientowi finalnemu. Klient ten czeka już na odbiór samochodu od Skup samochodów Katowice. Można to porównać do sprowadzania auta na zamówienie, kojarząc wcześniej kupującego ze sprzedającym.

Doświadczenie pokazało, że płacimy więcej niż dealerzy samochodowi, komisy czy ubezpieczalnie.
Wypełnij formularz Skup samochodów Śląsk »

Skup Aut Śląsk

Jeśli chcesz szybko i korzystnie sprzedać samochód, to Skup Aut Śląsk powstał właśnie dla Ciebie.

Oferujemy szybki odkup Twojego samochodu. Dajemy Ci najwyższą cenę spośród wszystkich skupów na terenie województwa śląskiego. Sprawdź nas!

Działamy na Śląsku

Skup Samochodów Śląsk działa na terenie miasta Katowice, a także całego województwa śląskiego.

mapa, skup śląsk, samochód

Dojeżdżamy m.in. do następujących miast: Katowice, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik oraz Tych. Skup Aut Śląsk dojedzie do Ciebie bezpłatnie.